su tesisati tamircisi istanbul

Bahçelievler Su Tesisatçısı

Bahçelievler Su Tesisatçısı İstanbul Avrupa yakasında hizmet veren Su Tesisatçı Su olarak Bahçelievler bölgesinde de faaliyet göstermektedir. Su Tesisatçısı olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için yenilikleri takip ediyoruz. Su tesisatı hizmetinde kırıp dökmeden siz müşterilerimize ekstra maliyet çıkarmadan yapmak için gelişen teknolojiye uygun cihazları kullanıyoruz.

Bahçelievler su tesisatçısı firmamız aracılığı ile artık tesisat sorunlarınız için en doğru profesyonel hizmeti tercih edebilirsiniz. Su tesisatlarınızın bakım ve tüm onarım işlemlerinizi yaptırırken yaşam alanlarınızın sağlıklı bir şekilde su tesisatına sahip olabilmesi için teknik bir ekipten destek almalısınız. Su tesisatı kesinlikle ev ve iş yerleri için en önemli konulardan biridir. Standart olarak düzenli bir şekilde sizler de evlerinizdeki su tesisatlarınızın bakım ve onarımını yaptırmalısınız. Her zaman evlerinizde veya iş yerlerinizde beklenmedik şekilde su tesisatı ile ilgili arızalar meydana gelebilir. Bu gibi durumlarda öncelikli olarak yaşadığınız arızaları kesinlikle küçüksememelisiniz. Ayrıca geçici çözümler bularak su tesisatınızdaki sorunların daha büyük sorunlara neden olmasına sebep olabilirsiniz.

Bahçelievler Su Tesisatçısı

Su Tesisatçısı Bahçelievler

Bahçelievler su tesisatçısı su tesisatı problemlerinizi gider borularının döşenmesi, musluk tamiratı, klozet montajı, kalorifer hattı döşenmesi, kombi kurulumu, peteklerin ısınma sorunu, tıkanıklık açma ve su kaçağı tespiti gibi aklınıza gelebilecek tüm tesisat işlemlerini yürütmektedir.

Bahçelievler Su Tesisat Tamiri

Su tesisat tamircisi Bahçelievler olarak 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Evinizdeki, işyerinizdeki veya ofisinizdeki her türlü tesisat, tamirat ve onarım işlerinizde hizmetinizdeyiz. Hızlı servis ve profesyonel usta kadromuz ile birlikte nöbetçi tesisatçı olarak problemlerinizi en hızlı şekilde çözüp işinizi sizlere teslim ediyoruz. Bizlere yılın her günü 7/24 iletişim numaralarımızdan ulaşabilir ve randevu oluşturabilirsiniz. Su Tesisatı Tamiri için bize ulaşın.

Su Kaçağı Tespiti Bahçelievler

Yaşam alanlarımızda veya iş yerlerimizde bulunan tesisat borularında zamanla oluşan çatlama veya çürüme sonucunda su kaçakları meydana gelir.  Suyun geçtiği tesisat borularında oluşan sızıntı Su Kaçağı olarak tanımlanmaktadır. Gider borularında, duvarlarda, fayans aralarında istenmeyen durumlara yol açabilecek bir hata olarak görülebilir. Yapılan su tesisatının devamlılığı, aksamaması gerekir. Ayrıca yapılan bir tesisatın ek parçalarında mümkün olduğu kadar az sızıntı yapması istenir. Su sızıntısı başladığında tesisatın en kısa sürede tamir edilmesi gerekir. Su kaçağı Tespiti sorununuz mu var? firmamız iletişime geçebilirsiniz. 7 24 hizmetinizdeyiz.

Bahçelievler Gider Tıkanıklığı Açma

Bahçelievler Gider Tıknaıklığı Açma

Gider tıkanıklığı açma işlemi Kamera İle Arıza Tespiti görüntüleme cihazı ile tuvalet gideri incelendikten sonra gider tıkanıklığının sebebi belirlenir. Tuvalet giderinde yabancı bir madde varsa ve bu yabancı madde borunun önünü kapatarak tıkanıklığa sebep olmuşsa robot cihazla müdahale edilerek Gider Tıkanıklığı Açma çalışması yapılır. Bu tür gider açma çalışmaları hızlıca sonuçlanabilmektedir. Bahçelievler’ de Gider Tıkanıklığı, Pimaş Tıkanıklığı, Lavabo Tıkanıklığı ve diğer tüm tıkanıklık sorunları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Sıhhi Tesisat Tamiri Bahçelievler

Bahçelievler Su Tesisatçısı, Tamir, Tamirci, Tamircisi

Ev, iş yerleri, ofis, büro su tesisatı, sıhhi tesisat döşenmesi, sıhhi tesisat borularının yenilenmesi yada komple su tesisatı, sıhhi tesisat tadilatı hizmetimizle 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermekteyiz. Su tesisatı, sıhhi tesisat konusundaki her türlü montaj, arıza tamir sorunlarınızı usta ekibimizle çözüyoruz. Her türlü ve her marka bozuk çeşmelerinizi, musluklarınızı, taharet musluğu, bozuk bataryalarınızı, bozuk armatürlerinizi montaj ve tamir ediyor, su kaçak ve arızalarınızı tespit ediyor, bütün su tesisatı tamirat işlerinizi yapıyoruz.

Bahçelievler Petek Temizleme

Bahçelievler petek temizliği

Bahçelievler Evinizde Ofisde Bulunan Kombi Alt Bağlantı Giriş Çıkış Hatlarına veya herhangi peteği sökerek işleme başlanır. Bu işlem Sırasında Kombi Bypas Flex İlave Geçiçi Devirdaim İçin Aparat Bağlanır Çıkan siyah veya kahverengi suyun rengini göz ile sizlere  tespiti yapılır. Uygun olan tesisatın yerine hava basınclı son sistem petek temizleme makinesini ilave edilir. Bahçelievler Petek temizleme makinesi 7 bar titresimli kompresör yardımı ile önce tesisata hava verir. Daha sonrasında tesisata çift yönlü titreşimli darbeli kompresörlü temizleme yapar. Bahçelievler  Petek temizleme sökülen aparat yada peteğiniz yerine geri takılır.